Timetables

tisk

Timetable Train line: Prague – Havířov – Žilina – Košice – Humenné valid from 10/12/17 to 08/12/18

  RJ 1001 RJ 1003 RJ 1003 RJ 1005 RJ 1007 RJ 1009 RJ 1011 RJ 1011 RJ 1013 RJ 1015 RJ 1017 RJ 1019 RJ 1021
  6 x             RJ 1011/409          
 
29
28
30
     
30
28
31
28
28
28
28
Prague, main train station
05:48
07:48
07:48
09:48
11:48
13:48
14:48
14:48
15:48
16:48
17:48
19:48
21:48
Prague, Libeň
|||||||||||||
Pardubice, hl. nádraží
06:41
06:42
08:41
08:42
08:41
08:42
10:41
10:42
12:41
12:42
14:41
14:42
15:41
15:42
15:41
15:42
16:41
16:42
17:41
17:42
18:41
18:42
20:41
20:42
22:43
22:44
Česká Třebová, nádr.
07:17
07:18
||
11:17
11:18
13:17
13:18
15:17
15:18
16:17
16:18
16:17
16:18
17:17
17:18
18:17
18:18
19:17
19:18
21:17
21:18
|
Zábřeh na Moravě, nádr.
07:39
07:40
09:37
09:38
09:37
09:38
11:39
11:40
13:39
13:40
15:39
15:40
16:39
16:40
16:39
16:40
17:39
17:40
18:39
18:40
19:39
19:40
21:39
21:40
23:40
23:41
Olomouc, hl.n.
08:02
08:04
10:00
10:02
10:00
10:02
12:02
12:04
14:02
14:04
16:02
16:04
17:02
17:04
17:02
17:04
18:02
18:04
19:02
19:04
20:02
20:04
22:02
22:04
00:05
00:07
Hranice na M., nádr.
08:33
08:34
10:30
10:31
10:30
10:31
12:33
12:34
14:33
14:34
16:33
16:34
17:33
17:34
17:33
17:34
18:33
18:34
19:33
19:34
20:33
20:34
22:33
22:34
00:35
00:36
Ostrava, Svinov
08:59
09:01
10:57
10:59
10:57
10:59
12:59
13:01
14:59
15:01
16:59
17:01
17:59
18:01
17:59
18:01
18:59
19:00
19:59
20:01
20:59
21:01
22:59
23:01
01:03
01:05
Opava východ, nádr.
||||||||
19:20
||||
Ostrava, hl.n.
09:08
09:09
11:05
11:06
11:05
11:06
13:08
13:09
15:08
15:09
17:08
17:09
18:08
18:09
18:08
18:09
|
20:08
20:09
21:08
21:09
23:08
23:09
01:11
01:12
Ostrava, Stodolní
09:12
09:13
||
13:12
13:13
15:12
15:13
17:12
17:13
18:12
18:13
18:12
18:13
|
20:12
20:13
21:12
21:13
23:12
23:13
|
Havířov, nádr.
09:28
11:22
11:23
11:22
13:28
15:28
17:28
18:28
18:28
18:29
|
20:28
20:29
21:28
21:29
23:28
23:29
01:29
01:31
Český Těšín, nádraží
|||||||
18:48
18:49
|
20:48
20:49
21:48
21:49
23:48
23:49
01:50
01:51
Třinec centrum, nádr.
|
11:48
11:49
|||||
18:56
18:57
|
20:56
20:57
21:56
21:57
23:56
23:57
01:58
01:59
Bystřice (Třinec), nádr.
|||||||||
21:01
21:02
22:01
22:02
00:01
00:02
|
Návsí (Jablunkov), nádr.
|||||||||
21:07
22:07
00:07
|
Čadca, žel.st.
|
12:10
12:11
|||||
19:18
19:20
||||
02:26
02:30
Žilina, žel. st.
|
12:33
12:34
|||||
19:37
19:45
||||
02:55
03:00
Vrútky, žel. st.
|
12:50
12:51
|||||
20:01
20:03
||||
03:17
03:18
Ružomberok, žel. st.
|
13:16
13:17
|||||
20:28
20:29
||||
03:45
03:46
Liptovský Mikuláš, žel. st.
|
13:33
13:34
|||||
20:46
20:47
||||
04:04
04:05
Štrba, žel. st.
|
14:01
14:02
|||||
21:14
21:15
||||
04:33
04:34
Poprad, Tatry
|
14:21
14:29
|||||
21:34
21:35
||||
04:53
04:57
Spišská Nová Ves, žel. st.
|
14:46
14:51
|||||
21:52
21:53
||||
05:15
05:16
Margecany, žel. st.
||||||||||||
05:41
05:43
Kysak (u města Prešov), žel. st.
|
15:28
15:31
|||||
22:30
22:32
||||
05:57
06:01
Košice, žel. st.
|
15:43
|||||
22:43
||||
06:14
07:01
Trebišov, žel. st.
||||||||||||
07:45
07:47
Bánovce nad Ondavou, žel. st.
||||||||||||
07:57
08:01
Michalovce, žel. st.
||||||||||||
08:11
Strážske, žel. st.
||||||||||||
08:22
08:23
Humenné, žel. st.
||||||||||||
08:33
  RJ 1000 RJ 1002 RJ 1002 RJ 1004 RJ 1006 RJ 1008 RJ 1008 RJ 1010 RJ 1010 RJ 1012 RJ 1012 RJ 1014 RJ 1016 RJ 1018 RJ 1020
  6 x 6 x 7 RJ 1002/1022       RJ 1008/400 1 2 3 4 5 6 7            
 
21
22
23
24
24
25
24
27
26
25
24
   
28
28
Humenné, žel. st.
||||||||||||||
19:03
Strážske, žel. st.
||||||||||||||
19:12
19:13
Michalovce, žel. st.
||||||||||||||
19:25
Bánovce nad Ondavou, žel. st.
||||||||||||||
19:34
19:35
Trebišov, žel. st.
||||||||||||||
19:45
19:51
Košice, žel. st.
||||||
03:45
|||
07:45
|||
20:38
21:22
Kysak (u města Prešov), žel. st.
||||||
03:57
03:58
|||
07:57
07:58
|||
21:34
21:36
Margecany, žel. st.
||||||||||||||
21:50
21:51
Spišská Nová Ves, žel. st.
||||||
04:35
04:36
|||
08:35
08:36
|||
22:17
22:19
Poprad, Tatry
||||||
04:53
04:54
|||
08:53
08:54
|||
22:38
22:40
Štrba, žel. st.
||||||
05:13
05:14
|||
09:13
09:14
|||
23:01
23:02
Liptovský Mikuláš, žel. st.
||||||
05:40
05:41
|||
09:40
09:41
|||
23:29
23:31
Ružomberok, žel. st.
||||||
05:57
05:59
|||
09:57
10:00
|||
23:48
23:50
Vrútky, žel. st.
||||||
06:23
06:26
|||
10:25
10:26
|||
00:15
00:17
Žilina, žel. st.
||||||
06:42
06:44
|||
10:42
10:44
|||
00:33
00:44
Čadca, žel.st.
||||||
07:06
07:08
|||
11:06
11:08
|||
01:06
01:08
Návsí (Jablunkov), nádr.
|
04:24
|
05:24
06:24
|
07:22
07:24
|
09:24
|
11:22
11:24
||||
Bystřice (Třinec), nádr.
|
04:29
04:30
|
05:29
05:30
06:29
06:30
|||
09:29
09:30
||||||
Třinec centrum, nádr.
|
04:34
04:35
|
05:34
05:35
06:34
06:35
|
07:31
07:33
|
09:34
09:35
|
11:31
11:33
|||
01:33
01:34
Český Těšín, nádraží
|
04:42
04:43
|
05:42
05:43
06:42
06:43
|
07:41
07:43
|
09:42
09:43
|
11:41
11:44
|||
01:41
01:42
Havířov, nádr.
|
05:01
05:07
|
06:01
06:07
07:01
07:07
08:07
08:01
08:07
10:07
10:01
10:07
12:07
12:01
12:07
14:07
16:07
18:07
02:01
02:07
Ostrava, Stodolní
|
05:21
05:22
|
06:21
06:22
07:21
07:22
08:21
08:22
08:21
08:22
10:21
10:22
10:21
10:22
12:21
12:22
12:21
12:22
14:21
14:22
16:21
16:22
18:21
18:22
|
Ostrava, hl.n.
|
05:26
05:27
|
06:26
06:27
07:26
07:27
08:26
08:27
08:26
08:27
10:26
10:27
10:26
10:27
12:26
12:27
12:26
12:27
14:26
14:27
16:26
16:27
18:26
18:27
02:23
02:25
Opava východ, nádr.
04:15
|
05:15
||||||||||||
Ostrava, Svinov
04:35
04:36
05:34
05:36
05:34
05:36
06:34
06:36
07:34
07:36
08:34
08:36
08:34
08:36
10:34
10:36
10:34
10:36
12:34
12:36
12:34
12:36
14:34
14:36
16:34
16:36
18:34
18:36
02:32
02:34
Hranice na M., nádr.
05:01
05:03
06:01
06:03
06:01
06:03
07:01
07:03
08:01
08:03
09:01
09:03
09:01
09:03
11:01
11:03
11:01
11:03
13:01
13:03
13:01
13:03
15:01
15:03
17:01
17:03
19:01
19:03
|
Olomouc, hl.n.
05:31
05:33
06:31
06:33
06:31
06:33
07:31
07:33
08:31
08:33
09:31
09:33
09:31
09:33
11:31
11:33
11:31
11:33
13:31
13:33
13:31
13:33
15:32
15:34
17:31
17:33
19:31
19:33
03:26
03:28
Zábřeh na Moravě, nádr.
05:55
05:56
06:55
06:56
06:55
06:56
07:55
07:56
08:55
08:56
09:55
09:56
09:55
09:56
11:55
11:56
11:55
11:56
13:55
13:56
13:55
13:56
15:55
15:56
17:55
17:56
19:55
19:56
03:51
03:52
Česká Třebová, nádr.
06:18
06:19
07:18
07:19
07:18
07:19
08:18
08:19
09:18
09:19
10:18
10:19
10:18
10:19
12:18
12:19
12:18
12:19
14:18
14:19
14:18
14:19
16:18
16:19
18:18
18:19
20:18
20:19
|
Pardubice, hl. nádraží
06:53
06:54
07:53
07:54
07:53
07:54
08:53
08:54
09:53
09:54
10:53
10:54
10:53
10:54
12:53
12:54
12:53
12:54
14:53
14:54
14:53
14:54
16:53
16:54
18:53
18:54
20:53
20:54
04:53
04:54
Prague, Libeň
07:45
07:46
08:45
08:46
08:45
08:46
09:45
09:46
10:45
10:46
11:45
11:46
11:45
11:46
13:45
13:46
13:45
13:46
15:45
15:46
15:45
15:46
17:45
17:46
19:45
19:46
21:45
21:46
|
Prague, main train station
07:52
08:52
08:52
09:52
10:52
11:52
11:52
13:52
13:52
15:52
15:52
17:52
19:52
21:52
05:52

Kilometrage table

1Prague, main train station 0km0km0km0km0km0km0km0km0km0km0km0km0km
2Prague, Libeň 5km||||5km5km||5km5km|5km
3Pardubice 104km104km104km104km104km104km104km104km104km104km104km104km104km
4Česká Třebová |164km|164km|164km164km|164km|164km164km164km
5Zábřeh na Moravě 204km204km204km204km204km204km204km204km204km204km204km204km204km
6Olomouc, hl.n. 250km250km250km250km250km250km250km250km250km250km250km250km250km
7Hranice na M., nádr. |301km|301km301km301km301km301km301km301km301km301km301km
8Ostrava, Svinov 351km351km351km351km351km351km351km351km351km351km351km351km351km
9Opava východ ||||||||379km|||379km
10Ostrava, hl.n. 356km356km356km356km356km356km356km356km|356km356km356km|
11Ostrava, Stodolní |358km|358km|358km358km|||358km358km|
12Havířov 374km374km374km374km374km374km374km374km|374km374km374km|
13Český Těšín 395km395km395km395km395km395km395km||395km395km395km|
14Třinec centrum, nádr. 403km403km403km403km403km403km403km403km|403km403km403km|
15Bystřice (Třinec) |409km|||409km|||||||
16Návsí (Jablunkov) |415km|||415km415km|||415km415km|
19Čadca 433km433km433km433km433km433km433km433km|433km433km433km|
20Žilina, žel. st. 461km461km461km461km461km461km461km461km|461km461km461km|
21Vrútky, žel. st. 482km482km482km482km482km482km482km482km|482km482km482km|
22Ružomberok, žel. st. 518km518km518km518km518km518km518km518km|518km518km518km|
23Liptovský Mikuláš, žel. st. 544km544km544km544km544km544km544km544km|544km544km544km|
24Štrba, žel. st. 585km585km585km585km585km|585km585km|585km|585km|
25Poprad, Tatry 604km604km604km604km604km604km604km604km|604km604km604km|
26Spišská Nová Ves 630km630km630km630km630km630km630km630km|630km630km630km|
27Margecany 670km670km670km|670km||||670km|||
28Kysak (u města Prešov) 689km689km689km689km689km689km689km689km|689km689km689km|
29Košice, žel. st. 705km705km705km705km705km705km705km705km|705km705km705km|
30Trebišov 758km|758km|758km||||||||
31Bánovce nad Ondavou 769km|769km|769km||||||||
32Michalovce, žel. st. 778km|778km|778km||||||||
33Strážske 793km|793km|793km||||||||
34Humenné 802km|802km|802km||||||||

Time codes

21
excluding from 27/12/17 to 30/12/17
22
including also 02/04/18, 01/05/18, 08/05/18, 06/07/18
23
including also 30/03/18, 05/07/18, 28/09/18, excluding 31/12/17
24
excluding 25/12/17, 01/01/18
25
including 25/12/17, 01/01/18
26
including also 26/12/17, 30/03/18, 05/07/18, 28/09/18
27
excluding 26/12/17, 30/03/18, 05/07/18, 28/09/18
28
excluding 24/12/17, 31/12/17
29
including also 02/04/18, 01/05/18, 08/05/18, 06/07/18
30
including 24/12/17, 31/12/17
31
excluding from 24/12/17 to 31/12/17, 01/04/18, 30/04/18, 07/05/18, 05/07/18

Symbols description

1
Monday
2
Tuesday
3
Wednesday
4
Thursday
5
Friday
6
Saturday
7
Sunday
RJ 1002/1022
Spoj je ze stanice Opava východ označen RJ 1022
RJ 1008/400
Spoj je mezi stanicemi Košice a Vrútky označen RJ 400
RJ 1011/409
Spoj je mezi stanicemi Vrútky a Košice označen RJ 409
x
working days