Codziennie do Ostrawy, Pragi, Brna lub Wiednia z Krakowa

Podróżuj z RegioJet codziennie do Ostrawy, Pragi, Brna czy Wiednia z Krakowa

Wypróbuj ekspresowe połączenie autobusowe RegioJet. Bezpośrednia linia łączy codziennie, w obu kierunkach, Polskę z Austrią przez terytorium Czech. Żółtymi autobusami podróżować można na trasie Kraków-Ostrawa-Brno-Wiedeń już od prawie roku.

Podróżuj ekspresowymi autobusami do Czech z Krakowa od 25 zł

  • Krakowa dowieziemy Cię do Brna w 4 godziny 30 minut.
  • Do Ostrawy dojedziesz z Regio Jet zaledwie w 2 godziny 20 minut.
  • Dokładne godziny odjazdów i przyjazdów z Krakowa oraz z powrotem znajdziesz w rozkładzie jazdy linii autobusowej.

Podróżuj codziennie pociągami i autobusami sieci RegioJet między Polską, Czechami i Austrią

Kraków → Ostrawa

Kup bilet

Ostrawa → Kraków

Kup bilet

Kraków → Brno

Kup bilet

Brno → Kraków

Kup bilet

Pociągi i autobusy RegioJet kursują z Polski do Pragi czy Ołomuńca – już od 45 zł

Codziennie z RegioJet z Krakowa do Pragi, Brna, Ostrawy i Wiednia

Krakowa możesz wybrać również popularny łączony bilet aż do Pragi. Żółtym autobusem dojedziesz do Ostrawy, gdzie łatwo przesiądziesz się do pociągu RegioJet do Ołomuńca oraz Pragi. Przystanek autobusowy RegioJet znajduje się tuż przy dworcu kolejowym Ostrawa-Svinov. Na przesiadkę będziesz miał odpowiednią rezerwę czasową.

Kraków → Praga

Kup bilet

Praga → Kraków

Kup bilet

Kraków → Ołomuniec

Kup bilet

Ołomuniec → Kraków

Kup bilet

Autobusem ekspresowym z Krakowa do Wiednia od 50 zł

Codziennie z RegioJet z Krakowa do Pragi, Brna, Ostrawy i Wiednia

Ekspresowa żółta linia z Krakowa prowadzi przez Ostrawę i Brno aż do Wiednia. Na trasie między Krakowem a Wiedniem dowieziemy Cię codziennie w obu kierunkach w czasie 6 godzin 15 minut. Dokładne godziny odjazdów i przyjazdów znajdziesz w rozkładzie jazdy linii autobusowej.

Kraków → Wiedeń

Kup bilet

Wiedeń → Kraków

Kup bilet

Jak smakuje Wiedeń, Praga, Brno czy Ołomuniec?

Podróżuj z RegioJet codziennie do Wiednia z Krakowa i Katowic

Wiedeń jak tort

Pyszny Tort Sachera z wiedeńską kawą to gwarancja rozpieszczenia kubków smakowych. Niemniejszą satysfakcję zapewnia austriacka metropolia ze swymi licznymi wdziękami i nobliwą atmosferą. A jest z czego wybierać! Odwiedzić możesz Katedrę Św. Szczepana, królewską siedzibę Hofburg, zamek Belweder czy pałac Schönbrunn. Nie zapomnij też zajrzeć do wspaniałego wiedeńskiego ZOO z pandami wielkimi oraz przejechać się na diabelskim kole w parku rozrywki Prater.

Podróżuj z RegioJet codziennie do Pragi z Krakowa i Katowic

Praga niczym chlebiczek

Chlebiczek to tradycyjny czeski specjał – chlebowa kanapka, będąca połączeniem iście wyjątkowych smaków i woni. W ten sam sposób kusi czeska stolica, miasto będące oryginalną kompozycją zabytków historycznych, galerii, muzeów i teatrów. Praski Zamek, dzielnica Malá Strana z Mostem Karola, Wyszehrad czy Katedra Św. Wita to jedynie ułamek atrakcji czekających w Pradze. Nie wahaj się i poznaj jedno z najpiękniejszych miast Europy.

Podróżuj z RegioJet codziennie do Brna czy Wiednia z Krakowa i Katowic

Brno jak piwo Starobrno

W Brnie na spragnionych czeka spienione piwo Starbrno, które produkuje się tutaj już od ponad 200 lat. Wizyta w drugim największym mieście w Czechach zaspokoi również głód przeżyć, bo nudzić się tu nie sposób. Wśród zabytków historycznych czekają katedra Petrov, średniowieczny zamek Špilberk czy unikatowa pod względem architektonicznym willa Tugendhat. Zabawa czeka także wieczorem – oryginalne bary, kluby i stylowe restauracje oszałamiają niezwykłą atmosferą.

Podróżuj z RegioJet codziennie do Ołomuniec czy Wiednia z Krakowa i Katowic

Ołomuniec jak twarożek

Ołomuńskie twarożki to serowy specjał, który rozsławia miasto już od XV w. Warto spróbować ich w smażonej postaci! Przede wszystkim zaś warto odwiedzić jedno z najpiękniejszych miast regionu Moraw. Tajemnicza wiekowa atmosfera dawnego królewskiego i biskupiego miasta należy do ukrytych wciąż skarbów Europy. Przespaceruj się Górnym Rynkiem ozdobionym Słupem Najświętszej Trójcy, unikatowymi fontannami i ratuszem z zegarem słonecznym. Albo też odwiedź pobliskie miejsce pielgrzymkowe Svatý Kopeček z barokową bazyliką i licznie odwiedzanym ogrodem zoologicznym.

Skorzystaj z darmowych usług, do jakich przywykłeś. W autobusach i pociągach RegioJet.

 

FREE Wi-FiStewardessaCiepłe napojeZimne napojeDotykowy ekranPrasa codziennaGniazdko 230 VKlimatyzacjaSłuchawki do wypożyczeniaGryFilmyMuzykaE-booki